Продавець Оптовый интернет-магазин "Новые технологии" розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
310 відгуків
ТІЛЬКИ ОПТОВІ ПРОДАЖІ, РОЗДРІБА НЕМАЄдо покупок
+380996823111
+380978848828
Оптовий інтернет-магазин Нові технології

Краса і здоров'я

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Краса і здоров'я дуже тісно пов'язані між собою. Всі ми прекрасно знаємо, що якщо у людини щось болить або він себе погано почуває, то і зовнішній вигляд відповідний. А якщо у людини зі здоров'ям все нормально, то зовнішній вигляд хороший, свіжий і гарний.

Здоров'я — стан організму, при якому він у цілому і всі органи здатні повністю виконувати свої функції; відсутність недуги, хвороби. Здоров'я людини є якісною характеристикою, що складається з набору кількісних параметрів: антропометричних (зріст, вага, обсяг грудної клітки, геометрична форма органів і тканин); фізичних (частота пульсу, артеріальний тиск, температура тіла); біохімічних (вміст хімічних елементів в організмі, еритроцитів, лейкоцитів,гормонів та ін); біологічних (склад кишкової флори, наявність вірусних та інфекційних хвороб) та ін. Для стану організму людини існує поняття «норми», коли значення параметрів укладаються в певний, вироблений медичною наукою і практикою діапазон. Відхилення значення від заданого діапазону може з'явитися ознакою і доказом погіршення здоров'я. Зовні втрата здоров'я буде виражатися у вимірних порушення в структурах і функціях організму, зміни його адаптивних можливостей. 

Краса — естетична категорія, що позначає досконалість, гармонійне поєднання аспектів об'єкта, при якому останній викликає у спостерігача естетичну насолоду. Краса є найважливішою категорією культури. У своєму естетичному сприйнятті поняття краси близько до поняття прекрасного.

  Пропонуємо вашій увазі вибір товарів, які допоможуть Вам бути здоровими та красивими!