
Портативна колонка WSJAR E-4203 TWS Bluetooth з RGB-підсвіткою
580,70 ₴
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 9539
+380 (99) 682-31-11
(viber, telegram)
- +380 (97) 884-88-28
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
РОЗДРІБ Й ДРОПШИПІНГ ЗА ПОСИЛАННЯМ
Стильна портативна колонка WSJAR E-4203 з потужним звуком завдяки двом 4-дюймовим динамікам та RGB-підсвіткою, що створює атмосферу на вечірках чи домашніх посидіннях. Підтримує підключення через Bluetooth, USB, TF-карту, мікрофонний вхід та має вбудоване FM-радіо. Оснащена функцією TWS (True Wireless Stereo) — можливість об'єднати дві однакові колонки у стереопару для більшого та потужного звуку. Компактний дизайн із зручною ручкою та автономною роботою від аккумулятора робить її идеальним вибором для подорожей, пікніків чи активного відпочинку. Пристрій також має функцію karaoke, регулятор гучності - забезпечує якісний звук і розваги будь-де.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | USB, AUX-вхід, Type-C |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 163 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 580,70 ₴





