Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний інвертор перетворювач напруги ERYUAN EY-IN004 4000W з вбудованим зарядним пристроєм 20A — надійне рішення для автономного електроживлення. Пристрій перетворює постійну напругу 12V від акумулятора в модифіковану синусоїду 220V, дозволяючи підключати побутову техніку, електроінструмент, телевізор та інше обладнання загальною потужністю до 4000 Вт. Функція зарядки акумулятора 20A дозволяє заряджати батарею від мережі 220V, виконуючи роль ДБЖ (UPS). Інвертор оснащений цифровим дисплеєм, захистом від перевантаження, короткого замикання, перегріву та низької напруги, вентилятором охолодження, клемами для підключення до акумулятора та комплектом кабелів з затискачами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 20 А |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 340 ₴




